Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 17.07.2019
Дзідзьо - це західноукраїнське слово і означає "дідусь". Молодий актор, котрий проживає у містечку Новояворівськ, з почепленою бородою почав виступати під псевдонімом Дзідзьо.

Його популярність прийшла завдяки мобільному телефону. У телефонному записі він розповідає кумедну історію про свого підсвинка Мейсона, але послуговується не літературною мовою.

На екрані Дзідзьо з'явився після того, коли переспівав пісню «Старі Фотографії», автор якої - сусід Кузьма зі СКРЯБІНА. З'ясувалося, що музиканти є давніми приятелями і земляками Кузьми (Андрія Кузьменка). Ось що каже сам Кузьма: «То є дідо, який колись у Новояворівську був моїм сусідом і по квартирі, і по дачі.Він постійно запитував, як там справи в шоу-бізнесі, а тепер вирішив сам приїхати і вразити той шоу-бізнес. Не знаю, чи то йому вдасться, але спробувати він мусить, оскільки кожна людина має право на якісь свої починання».

Дзідзьо є поки що повністю віртуальним проектом. В інтерв’ю одному видані у Дзідзьо запитали про причину його популярності: «Я думаю, це пов'язано з цікавим географічним положенням. Бо якщо увечір у Новояворівську подивитись на небо, то на Великій Ведмедиці не буде ставати однієї зірки, кажуть, що та зірка впала в кар'єр в Новояворівську і хто тепер їде в той кар'єр на рибу і чіпляє ту зірку гачком, то одразу стає звіздуном. А я там порвав три гачки, дві блєсни і дві донки, а донки мають по вісім гачків! То ти собі уяви, що мене ще чекає і яка в мене перспектива».